Info o Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm - hodnocení a parametry

Informace: Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu Pohledný gril,který se pyšní svým zvláštním tvarem  a hodí se do každé zahrady,či terasy. Je vyroben z oceli a je také stabilní díky svým čtyřem kovovým nohám,kolečka z plastu zajišťují jeho mobilitu. Ocelový plech je vybaven smaltovou úpravou. Má velmi kvalitní a šikovné odklápěcí víko. Technické parametry Výška grilu: 75 cm Šířka grilu:52 cmHloubka grilu: 44 cm Hmotnost: 6,32 kg Materiál: ocel   Obsah balení 1 x Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm za skvělou cenu 969 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Cattara na zahradu

Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 969 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130287 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
969 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130287, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.