Info o Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm - hodnocení a parametry

Informace: Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu Pohledný gril,který je zakulacen a hodí se do každé zahrady,či terasy. Je vyroben z oceli a je také stabilní díky svým třem kovovým nohám,kolečka z plastu zajišťují jeho mobilitu. Také VCás jistě potěší výbava taploměru,díky kterému budete mít přehled o teplotě. Ocelový plech je vybaven smaltovou úpravou.   Technické parametry rozměr grilu: 96 cm × 66 cm × 58 cm průměr grilovacího prostoru - 55 cm výška v grilování - 72 cm hmotnost  - 8,5 kg materiál: ocel   Obsah balení 1x Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm za skvělou cenu 1 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm Cattara na zahradu

Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130294 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
1 699 Kč
Dostupnost
01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril na dřevěné uhlí kotlový TARANTO 55cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130294, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.