Info o Gril "MANHATTAN" pojízdný - hodnocení a parametry

Informace: Gril "MANHATTAN" pojízdný Plynové grily Cattara

Popis produktu: Tento pojízdný plynový gril je z kvalitního kovu - nerezu. Disponuje šesti hořáky se systémem Flame Tamer. Hořáky mají samostatnou regulaci a piezoelektrické zapalování. K dispozici je i boční vařič, rovněž se samostatnou regulací a piezoelektrickým zapalováním. Součástí grilu Manhattan je spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil. Výsuvná polička na zachytávání tuku usnadňuje čištění Technické parametry způsob ohřevu: plynový materiál grilovací plochy: kov materiál grilu: nerez šířka grilovací plochy: 74 cm výška grilu celkem: 107 cm šířka grilu: 161 cm hloubka grilu: 51 cm výkon grilu: 18,2kW počet hořáků: 7 Obsah balení: 1 x gril "MANHATTAN" pojízdný 1 x boční hořák 1 x poklop 1 x teploměr 1 x odkládací plocha 1 x regulace teploty 1 x vyjímatelný rošt  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril "MANHATTAN" pojízdný za skvělou cenu 9 995 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plynové grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril "MANHATTAN" pojízdný

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril "MANHATTAN" pojízdný skvělá volba v kategorii Plynové grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril "MANHATTAN" pojízdný od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril "MANHATTAN" pojízdný}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril "MANHATTAN" pojízdný mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril "MANHATTAN" pojízdný Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril "MANHATTAN" pojízdný, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril "MANHATTAN" pojízdný Cattara na zahradu

Gril Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril "MANHATTAN" pojízdný i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 995 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril "MANHATTAN" pojízdný na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686770162 z výroby
- produkt je v kategorii Plynové grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril
Cena zboží
9 995 Kč
Dostupnost
30.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plynové grily Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril "MANHATTAN" pojízdný) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686770162, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.