Info o Gril BARREL na dřevěné uhlí - hodnocení a parametry

Informace: Gril BARREL na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu Velký zahradní gril na dřevěné uhlí, je vybaven víkem s vestavěným teploměrem, rozměrnou grilovací plochou a celou řadou odkládacích prostor. Tento gril je vybaven chromovaným roštem, regulací cirkulace vzduchu uvnitř grilu, díky které lze regulovat grilování při zavřeném víku. Ve spodní části je umístěn vyjímatelný popelník, který umožňuje nastavení tahu celého grilu.   Technické parametry typ grilu: na dřevěné uhlísklopné víko: anopojízdný: ano, 2 kolečkateploměr: ano, na víkuvelikost: 106 cm x 64 cm x 94 cmgrilovací prostor 71,5 cm x 35 cmvýška: roštu (od země) 74 cmmateriál: ocel 0,8 mmváha: 16 kg   Obsah balení  1 x Gril BARREL na dřevěné uhlí... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril BARREL na dřevěné uhlí za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril BARREL na dřevěné uhlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril BARREL na dřevěné uhlí skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril BARREL na dřevěné uhlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril BARREL na dřevěné uhlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril BARREL na dřevěné uhlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril BARREL na dřevěné uhlí Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril BARREL na dřevěné uhlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril BARREL na dřevěné uhlí Cattara na zahradu

Gril BARREL na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril BARREL na dřevěné uhlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril BARREL na dřevěné uhlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 5906083995125 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril BARREL na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril BARREL na dřevěné uhlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 5906083995125, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.