Info o Gril APACHE na dřevěné uhlí - hodnocení a parametry

Informace: Gril APACHE na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu  Tento gril je na dřevěné uhlí, takže je i vybaven  regulací cirkulaceč vzduchu uvnitř grilu. Při zavření grilu stále tak máte vše pod kontrolou. Po levé straně se nachází odkládací deska na vaše příslušenství ke grilování. Díky dvou kolečkům se dá gril samozřejmě dobře přemišťovat. Technické parametry  2 kolečkateploměr: ano, na víkuvelikost: 78 cm x 48 cm x 120 cmgrilovací prostor: 34 cm x 24 cm (2x)výška roštu: (od země) 80 cmmateriál: ocel 0,8 mmváha: 13 kg   Obsah balení: 1 x Gril APACHE na dřevěné uhlí... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril APACHE na dřevěné uhlí za skvělou cenu 2 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril APACHE na dřevěné uhlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril APACHE na dřevěné uhlí skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril APACHE na dřevěné uhlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril APACHE na dřevěné uhlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril APACHE na dřevěné uhlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril APACHE na dřevěné uhlí Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril APACHE na dřevěné uhlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril APACHE na dřevěné uhlí Cattara na zahradu

Gril APACHE na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril APACHE na dřevěné uhlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril APACHE na dřevěné uhlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 5906083995149 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril APACHE na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
2 490 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril APACHE na dřevěné uhlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 5906083995149, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.