Info o GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík - hodnocení a parametry

Informace: GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík Trampolíny GoodJump

Popis produktu: Trampolína GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík: Špičková trampolína GoodJump 4UPVC o průměru 366 cm s certifikací Intertek poskytne vám i vašim dětem prostor pro nekončící zábavu a vybití přebytečné energie. Rám z ocelových trubek a tyče ochranné sítě sahající až na zem zajistí stabilitu a maximální bezpečnost při skákání. Pružiny trampolíny jsou chráněny vysoce odolným dvouvrstvým krytem v zelené barvě. Nosnost trampolíny je až 180 kg a bez problémů si tak na ní může hrát i několik dětí najednou. Skákací plocha je vyrobena z PP materiálu odolného vůči UV záření. Klíčové vlastnosti trampolíny GoodJump 4UPVC 366 cm - zelenáCertifikovaná trampolína s ochrannou sítí a žebříkem o průměru 366 cmVelice stabilní a pevná konstrukce z pozinkovaných ocelových trubekPružiny chráněny dvouvrstvým návlekem tlustým 14 mm v zelené barvěTyče ochranné sítě sahají až na zem pro maximální bezpečnost a stabilituVchod opatřen zipem a ochrannými svorkamiKrycí plachta pro ochranu trampolíny před vnějšími vlivyMateriál síťoviny je z PVC Obsah baleníKromě trampolíny samotné je součástí balení i ochranná síť zajišťující bezpečnost při skákání a hraní. Nezapomnělo se ani na nejmenší a trampolína je dodávána s malým žebříčkem, který usnadní přístup na skákací plochu. Pro ochranu trampolíny slouží speciální krycí plachta chránící skákací plochu a pružiny před vnějšími vlivy. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík za skvělou cenu 4 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Trampolíny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík

Lukáš
Pro mé potřeby je GoodJump GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík skvělá volba v kategorii Trampolíny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík GoodJump - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík GoodJump na zahradu

GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík Trampolíny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada GoodJump, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GoodJump
- číslo EAN 8594190830087 z výroby
- produkt je v kategorii Trampolíny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík Trampolíny
Cena zboží
4 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Trampolíny GoodJump

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (GoodJump 4UPVC zelená trampolína 366 cm s ochrannou sítí + žebřík) potřebujete dokumentaci od výrobce (GoodJump), manuály 8594190830087, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.