Info o Gerber Gorge, skládací polní - hodnocení a parametry

Informace: Gerber Gorge, skládací polní Rýče a lopaty GERBER

Popis produktu: Lopatka Gerber Gorge, skládací polní: Skládací polní lopatka Gerber Gorge v černém provedení je skládací lopatka klasického tvaru s jedním kloubem. Lopatka má jeden kloub, je velmi skladná a násada se dá navíc vysunout. Lopatka je vyrobena z kvalitních materiálů borová ocel a násada z glass-filled nylonu. Univerzální využití pak zajišťuje praktický malý kus kovu, který slouží jako kladívko například na zatloukání kolíků u stanu. Lopatka je velmi lehká a skladná a je k ní přiloženo také užitečné pouzdro v podobě nylonového pytle. Klíčové vlastnosti skládací polní lopatky Gerber GorgeLehká a kvalitní skládací lopatka Gerber GorgeMateriál lopatky je kvalitní kovaná borová ocelNásada z glass-filled nylonuIdeální velikost pro stanování a kempováníVčetně nylonového pouzdraHmotnost 794 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gerber Gorge, skládací polní za skvělou cenu 609 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rýče a lopaty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gerber Gorge, skládací polní

Lukáš
Pro mé potřeby je GERBER Gerber Gorge, skládací polní skvělá volba v kategorii Rýče a lopaty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gerber Gorge, skládací polní od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gerber Gorge, skládací polní}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gerber Gorge, skládací polní mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gerber Gorge, skládací polní GERBER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gerber Gorge, skládací polní, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gerber Gorge, skládací polní GERBER na zahradu

Gerber Gorge, skládací polní Rýče a lopaty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gerber Gorge, skládací polní i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada GERBER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 609 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gerber Gorge, skládací polní na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GERBER
- číslo EAN 0013658415782 z výroby
- produkt je v kategorii Rýče a lopaty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gerber Gorge, skládací polní Rýče a lopaty
Cena zboží
609 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rýče a lopaty GERBER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gerber Gorge, skládací polní) potřebujete dokumentaci od výrobce (GERBER), manuály 0013658415782, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.