Info o Gerber Gator Combo Axe - Blister - hodnocení a parametry

Informace: Gerber Gator Combo Axe - Blister Sekery GERBER

Popis produktu: Sekera Gerber Gator Combo Axe - Blister: Sekera Gerber Gator Combo Axe - Blister s délkou čepele 69 mm je unikátní tím, že má uchycený menší nůž v rukojeti. Topůrko sekery je vyrobeno z nylonu s příměsí skelných vláken a může se tak pochlubit zvýšenou pevností při nárazu. Toto topůrko je navíc prodloužené a spolu s pogumovanou speciální texturou Gator zajišťuje dobrý úchop. V tomto pevném topůrku se ukrývá již zmíněný nůž. Materiál hlavy je velmi kvalitní kovaná nerezová ocel. Tato sekera je dodávána včetně praktického pouzdra pro pohodlné nošení a přenášení. Klíčové vlastnosti sekery Gerber Gator Combo Axe - BlisterSekera Gerber Gator Combo Axe - Blister představuje dva důležité nástroje v jednomLehká, pevná a praktickáTopůrko sekery vyrobeno z nylonu s příměsí skelných vláken Prodloužené topůrko s pogumovanou texturou Gator pro perfektní úchopSoučástí je menší nůž uchycen v rukojetiIdeální pro stanování, kempování a lovVčetně praktického pouzdraHmotnost 670 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Gerber Gator Combo Axe - Blister za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sekery na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gerber Gator Combo Axe - Blister

Lukáš
Pro mé potřeby je GERBER Gerber Gator Combo Axe - Blister skvělá volba v kategorii Sekery.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gerber Gator Combo Axe - Blister od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gerber Gator Combo Axe - Blister}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gerber Gator Combo Axe - Blister mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gerber Gator Combo Axe - Blister GERBER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gerber Gator Combo Axe - Blister, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gerber Gator Combo Axe - Blister GERBER na zahradu

Gerber Gator Combo Axe - Blister Sekery Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gerber Gator Combo Axe - Blister i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada GERBER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gerber Gator Combo Axe - Blister na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GERBER
- číslo EAN 0013658124493 z výroby
- produkt je v kategorii Sekery


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gerber Gator Combo Axe - Blister Sekery
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sekery GERBER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gerber Gator Combo Axe - Blister) potřebujete dokumentaci od výrobce (GERBER), manuály 0013658124493, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.