Info o Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli - hodnocení a parametry

Informace: Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli Příslušenství pro udírny Borniak

Popis produktu: Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z nerezové oceliGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí udírněGenerátor je vybaven topnou spirálou o příkonu 110 WGenerátor vytváří kouř, kterým se vyudí potraviny zavěšené v udírněJako palivo se používají různé druhy štěpky BorniakVhodné pro elektrické udírny Borniak UWDS-70, UWDS... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod GrilyKrby.cz nabízí zboží Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli za skvělou cenu 5 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství pro udírny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli

Lukáš
Pro mé potřeby je Borniak Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli skvělá volba v kategorii Příslušenství pro udírny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli od xkrát prověřeného e-shopu GrilyKrby.cz.


Honza
Na GrilyKrby.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli Borniak - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli Borniak na zahradu

Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli Příslušenství pro udírny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu GrilyKrby.cz Borniak, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Borniak
- číslo EAN 5902114270605 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství pro udírny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu GrilyKrby.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli Příslušenství pro udírny
Cena zboží
5 990 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » GrilyKrby.cz
Doručení Příslušenství pro udírny Borniak

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Generátor kouře UW Borniak z nerezové oceli) potřebujete dokumentaci od výrobce (Borniak), manuály 5902114270605, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu GrilyKrby.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.