Info o Gelová podložka pod myš - hodnocení a parametry

Informace: Gelová podložka pod myš Gadgets Kokiska

Popis produktu: Gelová podložka pod myšs rychlým posuvem a gelovou podložkou Bez ohledu na to, zda jste hráči nebo pracujete denně hodiny na počítači, je vhodná tato podložka pod myš pro každého, kdo rád sedí hodně u počítače. Pro hráče je tato podložka pod myš ideální, protože má obzvlášť rychlý a přesný povrch. Myška lépe sklouzne, což se vyplácí zvláště u střelců první úrovně a optických myší. Přitom nedochází k únavě zápěstí, protože podložka je integrována do podložky pod myš. Zde můžete pohodlně položit ruku při hraní nebo práci - konečně už žádná bolest kvůli přetíženému zápěstí. Pracujte efektivněji a hrajte rychleji díky této ergonomické podložce pod myš.       ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gelová podložka pod myš za skvělou cenu 95 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Gadgets na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gelová podložka pod myš

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Gelová podložka pod myš skvělá volba v kategorii Gadgets.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gelová podložka pod myš od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gelová podložka pod myš}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gelová podložka pod myš mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gelová podložka pod myš Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gelová podložka pod myš, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gelová podložka pod myš Kokiska na zahradu

Gelová podložka pod myš Gadgets Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gelová podložka pod myš i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 95 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gelová podložka pod myš na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410300757 z výroby
- produkt je v kategorii Gadgets


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gelová podložka pod myš Gadgets
Cena zboží
95 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Gadgets Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gelová podložka pod myš) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410300757, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.