Info o GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 - hodnocení a parametry

Informace: GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 Do přetržených šroubů GEKO

Popis produktu: Příslušenství GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24: Potřebujete dostat zalomený šroub z těžko přístupných míst? Sada profesionální příslušenství, tzv. vytahováků, vám pomůže vyprostit šrouby typu M4-M24. Tento set obsahuje 8 vytahováků různých velikostí: nejmenší má velikost 5/32“ a největší 15/16“. Klíčové vlastnosti vytahováků GekoProfesionální sada 8 kusů (různé velikosti)Určeny k vyprošťování zalomených šroubůPro šrouby typu M4-M24Velikosti vytahováků:5/32, 5/16, 1/4, 9/32, 7/16, 5/8, 3/4, 15/16 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 za skvělou cenu 223 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Do přetržených šroubů na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24

Lukáš
Pro mé potřeby je GEKO GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 skvělá volba v kategorii Do přetržených šroubů.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 GEKO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 GEKO na zahradu

GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 Do přetržených šroubů Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada GEKO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GEKO
- číslo EAN 5901477106552 z výroby
- produkt je v kategorii Do přetržených šroubů


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24 Do přetržených šroubů
Cena zboží
223 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Do přetržených šroubů GEKO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (GEKO Vytahovák zalomených šroubů, sada 8ks, na šrouby M4-M24) potřebujete dokumentaci od výrobce (GEKO), manuály 5901477106552, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.