Info o Garthen žetony 200ks - hodnocení a parametry

Informace: Garthen žetony 200ks Žetony na poker Garthen

Popis produktu: Kompletní sada s moderním designem žetonů vám umožní vytvořit si vlastní soukromý kasinový pocit. Vhodný jako malý dárek nebo narozeniny. Ideální pro příležitostné hráče a děti. Balení v praktické plechové krabičce. Všechno je snadné ukládat. Vhodné také pro cestování. Technické údaje: rozměry krabičky: d 24 x š 16 x v 10 cm hmotnost cca: 2 kg hmotnost žetonu: cca 4 g   Obsah balení: 1x kovová krabice 1x žeton button 1x žeton "small blind" 1x žeton "big blind" 2x pokerové karty z 54 kusů 1x hrací podložka 50 žetonů v šedé barvě 50 žetonů v červené barvě 50 žetonů v modré barvě 25 žetonů v zelené barvě 25 žetonů v černé barvě 1 německá příručka  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen žetony 200ks za skvělou cenu 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žetony na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen žetony 200ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen žetony 200ks skvělá volba v kategorii Žetony na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen žetony 200ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen žetony 200ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen žetony 200ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen žetony 200ks Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen žetony 200ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen žetony 200ks Garthen na zahradu

Garthen žetony 200ks Žetony na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen žetony 200ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen žetony 200ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327325304 z výroby
- produkt je v kategorii Žetony na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen žetony 200ks Žetony na poker
Cena zboží
289 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žetony na poker Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen žetony 200ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327325304, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.