Info o Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm - hodnocení a parametry

Informace: Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm Zahradní grily Garthen

Popis produktu: Venkovní terakotový krb je tradicí v Mexiku a také velice populární například v Německu. Je ideální na zahradu nebo terasu. Prodlužte si chladné večery u praskajícího ohně v období, kdy už slunce nehřeje. Vydává mnoho tepla a rozheřejej se během chvilky. Díky němu odlákáte otravný hmyz.   Upozornění:Nikdy nepoužívejte kapalná paliva a podpalovače, příliš rychlý ohřev krbu/mísy může způsobit poškození tohoto produktu. Před použitím je terakotový krb nebo mísu nutné vypálit dle uvedeného postupu v manuálu. Tento produkt se může mírně lišit barvou nebo designem.   Technické údaje: celkový rozměr vč. podstavce: 30 x 30 x 74 cm horní otvor: 15 cm rozměr spodního otvoru: 15 x 10 cm rozměr grilovacího roštu: 20 x 15 cm materiál: terakota, ocel   Obsah balení: 1x terakotový krb grilovací mřížka  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm za skvělou cenu 1 156 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm Garthen na zahradu

Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 156 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327357787 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm Zahradní grily
Cena zboží
1 156 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen TERA 2145 Venkovní zahradní terakotový krb 74 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327357787, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.