Info o Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek  Stolní fotbálky Garthen

Popis produktu: Stolní fotbal fotbálek PROFI GREEN EDITION Připadá vám vzhled většiny stolních fotbálků nudný? Pak je pro vás tato nepřehlédnutelná zářivě zelená barva jako stvořená. Tento stolní fotbal má tělo vyrobeno z MDF, je vybaven čtyřmi výškově nastavitelnými nohami a držáky nápojů. Má zkosené rohy, aby míčky nemohly uvíznout v rozích. Fotbálek snadno složíte do 60 minut. Technické údaje: Rozměry: 139,5 x 73,5 x 90,5 cm Rozměry hřiště: 118 x 68,5 cm Rozměry branky: 20,5 x 8,5 cm Tělo vyrobeno ze dřeva MDF Tloušťka stěny: 25 mm Intenzita pole: 16 mm Vyztužené pole Nohy: 9,5 x 9,5 cm Hmotnost: 75 kg Fotbalové hřiště s typickými znaky Výškově nastavitelné nohy vyrobené z kovu (do 2 cm) Zkosené rohy Tyče - 16 mm, leštěná ocel Malované figurky Protiskluzové gumové rukojeti   Obsah balení: 1 x Stolní fotbal (demontovaný) 4 x míč 4 x Náhradní ložiska 6 x Náhradní gumové podložky pro tyče 6 x Náhradní hráč 2 x držák na nápoje 1 x německý návod   Rozměry balení: 147 x 81 x 19 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek za skvělou cenu 7 523 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Stolní fotbálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek skvělá volba v kategorii  Stolní fotbálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek Garthen na zahradu

Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek  Stolní fotbálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 523 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327901799 z výroby
- produkt je v kategorii  Stolní fotbálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek  Stolní fotbálky
Cena zboží
7 523 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Stolní fotbálky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI GREEN EDITION 1113 Stolní fotbal fotbálek) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327901799, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.