Info o Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Náhradní střecha je vyrobena z nepromokavého polyesteru, je maximálně odolná vůči výkyvům počasí. Tento produkt je určen pro zahradní skládací stan PROFI, je příjemně modré barvy a je cenově dostupná. Myslíme na naše zákazníky a snažíme se plnit jejich potřeby. Technické údaje: vyrobeno z odolného a nepromokavého polyesteru (270 g / m² (300D)) PVC podlepené švy Obsah balení: 1 x náhradní střecha na zahradní skládací PROFI stan 3 x 3 m - modrá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá za skvělou cenu 1 343 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá Garthen na zahradu

Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 343 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327362101 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá Zahradní altány
Cena zboží
1 343 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 733 Náhradní střecha na zahradní skládací stan 3 x 3 m modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327362101, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.