Info o Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá Zahradní altány Garthen

Popis produktu: 2 boční stěny jsou vhodné pro všechny zahradní PROFESIONÁLNÍ párty stany 3 x 3 m. Jednoduché, rychlé a bezpečné upevnění bočních stěn ke konstrukci pomocí popruhů na suchý zip. Bočnice vám dopřejí soukromí a ochrání Vás před průvanem. Vhodné např. pro stany D00371 nebo D06377.   Technické údaje: barva: modrá rozměry: d 295 x v 215 cm materiál: polyester / nylon bez oken    Obsah balení: 2 x bočnice 4 plastové háčky pro upevnění na střešní nosič  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá za skvělou cenu 1 089 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá Garthen na zahradu

Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 089 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327362354 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá Zahradní altány
Cena zboží
1 089 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 422 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan 3 x 3 m - modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327362354, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.