Info o Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Vodotěsný skládací párty stan je díky automatickému nůžkovému pákovému systému (deštníková technologie) rychlý a snadný k nastavení a demontáži během několika minut. Vytáhněte hliníkové podpěry, dokud rám střechy nezapadne na místo a skládací altán je připraven a stojí.Poskytuje odstín a vodotěsný střešní kryt chrání před deštěm a v chladnějších večerních hodinách před chladem a průvanem.Dokonale promyšlená konstrukce - absolutně vodotěsná, uzavřená střecha. Výměnné prvky zajišťují extrémní životnost.Skládací pavilon je ideální pro všechny festivaly, události a události.Boční díly pro COMPLETNÍ uzavření pavilonu jsou součástí dodávky (1 boční část s délkou 6 m není na fotografii zobrazena) Stan není určen do nepříznivého počasí jako jsou silné deště, větry a bouřky. Nikdy stan nenechávete bez dozoru.   Technické údaje: Barva: modrá Velikost: 3 x 6 metrů Výška: 3,3 metru (nohy zcela roztaženy) Robustní hliníková konstrukce stříbrná anodizovaná novým automatickým nůžkovým mechanismem Výškově nastavitelná (výška průchodu: 2,0 - 2,1 až 2,2 m) Hliníkový rám: 29 x 29 mm / 25 x 25 mm, 1 mm Robustní šroubové spoje Střešní vzpěry z hliníkové trubky 20 x 12 mm, stříbrně eloxované Materiál střecha: Polyester 270 g / m², střešní voděodolný PVC povrchem Boční stěny: Polyamid 180 g / m2 - potažený (vodu odpuzující) Části s rozměry: 4 x (3 m x 2,45 m) / 1x (6 m x 2,45 m) Všechny boční díly s oknem (6 m boční část má 2 okna) Velikost okna: D 168 x Š 117 cm Připevnění bočního panelu se provádí výše s klipem a bočně pomocí suchého zipu Všechny nohy jsou připraveny k ukotvení do země 1 kartón  altán Velikost balení: 156 x Š 51 x V 24 cm = 28,7 kg 1 karton boční stěny D 40 x Š 30 x V 30 cm = 8,1 kg Celková hmotnost: přibližně 37 kg   Obsah balení: 1 pavilon se všemi stranami 1 přepravní taška Rozměry: cca L 160 x Š 45 x H 25 cm 1 montážní pokyny Příslušenství: Stabilní kolíky a napínací kabely celková hmotnost: cca 37 kg balení: 1. 156 x 51 x 24 cm (28,7 kg), 2. 40 x 30 x 30 cm (8,1 kg) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový za skvělou cenu 9 857 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový Garthen na zahradu

Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 857 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327362750 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový Zahradní altány
Cena zboží
9 857 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 392 Zahradní párty - modrý nůžkový) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327362750, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.