Info o Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zahradní párty stan nůžkový PROFI 3x3 m zelený + 2 boční stěny Tento zahradní stan je ideální na všechny možné akce - na zahradní oslavy, na dovolenou, firemní večírky, stánkový prodej, zastřešení aparatury na festivalech a mnoho dalších využití. Díky nůžkové konstrukci lze stan sestavit i složit během pár minut. Stanová konstrukce je obdélníkového tvaru v šikovné přenosné tašce, takže není problém s ní cestovat. Zahradní stan Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím. Upozornění! Tento stan není konstruovaný pro velké výkyvy počasí, proto ho doporučujeme uchránit velmi silnému dešti a větru, bouřce a orkánu.  Ke stanu je možné dokoupit další stěny, více v naší nabídce.   Technické údaje: boční stěny jsou připevněné k nohoum pomocí suchých zipů a k horní hraně konstrukce pomocí háčků (viz fotografie) teleskopicky polohovatelné nohy šroubovaný rám, bez nýtů - v případě potřeby lze jednoduše vyměnit plastové patky nohou pro ukotvení do země   barva: zelený rozměry: 3 x 3 x 3,5 m rozměr okna: 168 x 117 cm výška spodního okraje střechy: 30 cm materiál střechy: polyester 270 g/m2, voděodolný s podlepenými švy materiál bočních stěn: potažený nylon materiál konstrukce: hliník nohy konstrukce: 2,9 x 2,9 cm, tloušťka 1 mm konstrukce bočních lišt: 2 x 1,1 cm, tloušťka 1 mm konstrukce střechy: 2,4 x 2,4 cm, tloušťka 1 mm   Obsah balení: 1x nůžkový stan 2x boční stěny s okny přenosná taška kolíky a nylonová lana pro ukotvení rozměr balení: 154 x 28 x 24 cm hmotnost: 19 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny za skvělou cenu 5 430 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny Garthen na zahradu

Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 430 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327361524 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny Zahradní altány
Cena zboží
5 430 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 377 Zahradní párty stan nůžkový 3x3 m zelený + 2 boční stěny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327361524, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.