Info o Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Tato stojná noha je náhradním dílem k našim skládacím profi pavilonům. Zobrazený náhradní díl se hodí pouze ke stanům těchto velikostí: 3 x 3, 3 x 6 a 3 x 9 metrů. Pozor: U tohoto výrobku se jedná pouze o označenou stojnou nohu, ne o celou konstrukci. Upozornění! Náhradní díl je pouze k PROFI stanům.    Technické údaje: 1 x stojná noha k pavilonu Délka je 3x nastavitelná: 228 cm, 238 cm, 248 cm teleskopická hliníková noha:29 x 29 mm, eloxovaná, stříbrná   Obsah balení: 1 x stojná noha k pavilonu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům za skvělou cenu 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům Garthen na zahradu

Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327362088 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům Zahradní altány
Cena zboží
309 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 2323 Stojná noha – náhradní díl k našim skládacím stanům) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327362088, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.