Info o Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m profesionální verze Praktická moskytiéra v profesionální verzi s celkovou délkou 12 metrů se skládá z 2 x 6 metrů a je spojena zipy. Tato síť se připevní pásky na suchý zip (přibližně každých 30 cm 1 pásek), k horní konstrukci stanu. Je vhodná pro profesionální stany s rozměry 3 x 3 metry. Pro větší stany je nutné zakoupení více síťí. Moskytiéra vás spolehlivě ochrání před hmyzem.   Technická data: barva: černá celkem délka: 12 metrů výška: 2,2 m   Obsah balení: 1 x Moskytiéra na zahradní párty stan, 12 m PROFI   Zahradní stan není součástí balení!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m za skvělou cenu 787 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m Garthen na zahradu

Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 787 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350474 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m Zahradní altány
Cena zboží
787 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen PROFI 1590 Moskytiéra na zahradní párty stan 12 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350474, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.