Info o Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace Garthen

Popis produktu: Dřevěné kolo Garth - červeno-hnědé, 350 mm Je překrásným a stylovým doplňkem venkovních zahrad a exteriérů rodinných domů. Popis: Červeno-hnědé Průměr: 350 mm / 25 mm Tloušťka: 35 mm Materiál: Dřevo Je okované   Obsah balení: 1 x Dřevěné kolo, červeno-hnědé, 350 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace za skvělou cenu 405 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bytové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace skvělá volba v kategorii Bytové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace Garthen na zahradu

Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 405 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350283 z výroby
- produkt je v kategorii Bytové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace
Cena zboží
405 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Bytové dekorace Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Ghana 236 Dřevěné kolo 35 cm - stylová rustikální dekorace) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350283, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.