Info o Garthen Elektrický čistič bot - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Elektrický čistič bot Malé spotřebiče  Garthen

Popis produktu: Elektrický čistič bot Mějte pořád čisté boty s naším elektrickým čističem obuvi. Čistič vhodný pro světlé a tmavé boty s automatickým dávkovačem krému na boty.Má velmi tichý provoz. Ideální pro kanceláře, penziony a hotely, ale i do vašich domácností. Přístroj vám vyčistí obuv opravdu důkladně a vy ušetříte svůj čas. Čistič bot neobsahuje krém - krém lze zakoupit v každé obuvy, jen musí být v tekuté formě. Technické údaje: zapnutí / vypnutí ovládané sešlápnutím Výkonný motor: 120 W přímý pohon kartáče Automatická ochrana proti přehřátí Čisticí kartáček na hrubé nečistoty Automatický dávkovač krému bavlněný kartáč světlý bavlněný kartáč tmavý barva tmavě šedá vyjímatelná gumová podložka GS-Certifikace číslo modelu: JCX-12 Napájení: 230 V ~ 50 Hz Výkon: 120 Watt Třída ochrany: I Ochrana: IPX0 Dávkovač krému 225 ml Délka napájecího kabelu: 1.50 m Rozměry: 40,0 x 24,5 x 24 cm Hmotnost: cca 9 kg Obsah balení: 1 x Elektrický čistič bot 1 x nádoba na krém na obuv 1 x návod k obsluze  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Elektrický čistič bot za skvělou cenu 2 449 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Malé spotřebiče  na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Elektrický čistič bot

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Elektrický čistič bot skvělá volba v kategorii Malé spotřebiče .


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Elektrický čistič bot od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Elektrický čistič bot}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Elektrický čistič bot mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Elektrický čistič bot Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Elektrický čistič bot, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Elektrický čistič bot Garthen na zahradu

Garthen Elektrický čistič bot Malé spotřebiče  Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Elektrický čistič bot i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 449 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Elektrický čistič bot na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327500565 z výroby
- produkt je v kategorii Malé spotřebiče 


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Elektrický čistič bot Malé spotřebiče 
Cena zboží
2 449 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Malé spotřebiče  Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Elektrický čistič bot) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327500565, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.