Info o Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit - hodnocení a parametry

Informace: Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: S tímto elegantním závěsným lehátkem se úžasně uvolníte na zahradě nebo terase a můžete se oddávat svému snění.  Komfortní závěsné lehátko ve Vás probudí pocit dovolené, relaxaci a touhu oddat se slunečním paprskům. Stříška, polstrování a polštář zaručují nejvyšší komfort. Polstrování z kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je velice odolné a pohodlné. Před intenzivním slunečním zářením chrání odnimatelná stříška.    Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 202 cm, délka 200 cm, šířka 135 cm rozměry lehátka: délka cca 200 cm, šířka cca 70 cm velikost stojné nohy: 135 x 135 cm průměr opěrné tyče: cca 60 mm barva: černý rám a antracitový potah táhla: ocel s práškovou úpravou střecha: polyester 200 g/m² potah sedáku a opěrky zad: textilene 2x1 potah polstrování: polyester 200 g/m² s 3 cm pěnovou hmotou nosnost: max. cca 150 kg   Obsah balení: 1 x závěsné lehátko vč. polstrované matrace 1 x ochranná stříška 1 x konstrukce částečně rozložené ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit za skvělou cenu 3 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit Garthen na zahradu

Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343506 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit  Zahradní lehátka
Cena zboží
3 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen EDEN 41000 Luxusní závěsné lehátko - antracit) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343506, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.