Info o Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm  Hudební nástroje Garthen

Popis produktu: Buben Djembe 60 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to africký nástroj, který si získal velkou popularitu po celém světě. Lze ho používat jako sólový nástroj i v souboru. Zkusíte-li ho jednou rozeznít, okamžitě si vás získá svým jedinečným zvukem a stanete se jeho doživotním fanouškem. Djembe vzniklo v západní Africe, na území současné Guinei, Mali, Burkina Faso a Pobřeží slonoviny. Tvar byl inspirován africkými hmoždíři, v průběhu času se zdokonaloval až k dnešní podobě. Kvalitu, rozsah a barvu zvuku djembe však neurčuje jen vnější tvar - velkou roli tu hraje kvalita opracování celého vnitřku djembe. Djembe z našeho e-shopu jsou ručně dlabaná z jednoho kusu dřeva a potažená kozí kůží. Hudební nástroje z naší nabídky jsou ručně vyřezávané a malované, z tohoto důvodu se ve skutečnosti motivy a rozměry mohou mírně lišit. Nejedná se o profesionální nástroj.   Technické údaje: výška: 60 cm horní průměr: 26 cm dolní průměr: 20 cm potažené kozí kůží materiál : dřevo mahagon    Obsah balení: 1x buben djembe ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm za skvělou cenu 2 191 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Hudební nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm skvělá volba v kategorii  Hudební nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm Garthen na zahradu

Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm  Hudební nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 191 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327621529 z výroby
- produkt je v kategorii  Hudební nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm  Hudební nástroje
Cena zboží
2 191 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Hudební nástroje Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Djembe 682 Africký buben - 60 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327621529, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
 Hudební nástroje - Zobrazit další produkty