Info o Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm Jednotlivé bubny Garthen

Popis produktu: Africký buben Djembe, 50 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou popularitu po celém světě. Lze ho používat jako sóĺový nástroj i v soboru. Zkusíte-li ho jednou rozeznít, okamžitě si vás získá svým jedinečným zvukem a stanete se jeho doživotním fanouškem. Djembe vzniklo v západní Africe, na území současné Guinei, Mali, Burkina Faso a Pobřeží slonoviny. Tvar byl inspirován africkými malty, v průběhu času se zdokonaloval až k dnešní podobě. Kvalitu, rozsah a barvu zvuku djembe však neurčuje jen vnější tvar - velkou roli tu hraje kvalita opracování celého vnitřku djembe. Djembe z našeho e-shopu jsou ručně dlabaná z jednoho kusu dřeva a potažená kozí kůží.   Hudební nástroje z naší nabídky jsou ručně vyřezávané a malované, z toho důvodu se ve skutečnosti motivy a rozměry mohou mírně lišit.   Technické údaje: Výška: 50 cm Průměr: 22 cm Potažené kozí kůží Materiál : dřevo mahagon ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm za skvělou cenu 1 414 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jednotlivé bubny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm skvělá volba v kategorii Jednotlivé bubny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm Garthen na zahradu

Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm Jednotlivé bubny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 414 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327621505 z výroby
- produkt je v kategorii Jednotlivé bubny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm Jednotlivé bubny
Cena zboží
1 414 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Jednotlivé bubny Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327621505, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.