Info o Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm  Hudební nástroje Garthen

Popis produktu: Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou popularitu po celém světě. Lze ho používat jako sóĺový nástroj i v soboru. Zkusíte-li ho jednou rozeznít, okamžitě si vás získá svým jedinečným zvukem a stanete se jeho doživotním fanouškem. Djembe vzniklo v západní Africe, na území současné Guinei, Mali, Burkina Faso a Pobřeží slonoviny. Tvar byl inspirován africkými malty, v průběhu času se zdokonaloval až k dnešní podobě. Kvalitu, rozsah a barvu zvuku djembe však neurčuje jen vnější tvar - velkou roli tu hraje kvalita opracování celého vnitřku djembe. Djembe z našeho e-shopu jsou ručně dlabaná z jednoho kusu dřeva a potažená kozí kůží. Hudební nástroje z naší nabídky jsou ručně vyřezávané a malované, z toho důvodu se ve skutečnosti motivy a rozměry mohou mírně lišit. Technické údaje: výška: 50 cm průměr: 22 cm potažené kozí kůží materiál : dřevo mahagon Obsah balení: 1 x africký buben djembe ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Hudební nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm skvělá volba v kategorii  Hudební nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm Garthen na zahradu

Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm  Hudební nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327621512 z výroby
- produkt je v kategorii  Hudební nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm  Hudební nástroje
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 13.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Hudební nástroje Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327621512, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.