Info o Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová - hodnocení a parametry

Informace: Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Zahradní skládací židle s příjemným polstrováním opěrky zad a sedáku přináší komfort pro venkovní posezení. Kovové polohovatelné kolejnice (7 - poloh) a extra široké nohy zaručují vysoké pohodlí. Kvalitní textil (PVC potažený polyester) je odolný a švy jsou svařené. Židle zaručují optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše. Vynikající posezení a ležení díky polstrování, které je odolné a snadné na údržbu.   Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 110 cm, šířka 59 cm, hloubka 63 cm rozměry ve složeném stavu: výška cca 93 cm, šířka 59 cm, hloubka 20 cm sedák: cca 43 x 43 cm opěrná plocha: výška cca 69 cm, šířka 43 cm opěrka zad: cca 70 x 47 cm výška sedu: cca 45 cm opěrka rukou a trubka nohou: cca 45 x 24 mm trubky sedáku a opěrky zad: cca 35 x 21 mm nosnost: cca 100 kg materiál/barva: hliník s práškovou úpravou antracit textil 2x1 dvojitá vrstva – krémová barva hmotnost jedné židle: cca 5 kg   Obsah balení: 4 x skládací zahradní židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová za skvělou cenu 7 049 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová Garthen na zahradu

Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 049 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327995743 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová Zahradní židle a křesla
Cena zboží
7 049 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen DELUXE 40845 Sada čtyř zahradních skládacích židlí - krémová) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327995743, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.