Info o Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé - hodnocení a parametry

Informace: Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Zahradní lehátko s příjemným polstrováním sedáku a opěrky zad vnese komfort na Vaší terasu nebo zahradu. Kovové posuvné kolejnice (polohovatelné do 7 – poloh) a extra široké nohy zaručují vysokou míru pohodlí. Tento model je použitelný jak pro relaxaci tak k opalování. Kvalitní textilie (PVC- potažený polyester) je odolná a švy jsou svařené. Materiál zaručuje optimální ventilaci sedací a opěrné plochy a přizpůsobí se ideálně kontuře těla.     Technické údaje: opěrka zad: délka cca  64 cm, šířka 46 cm sedák: cca  40x46 cm opěrka nohou: cca 35 x 46 cm výška sedu / lehu: cc. 46 cm opěrka rukou: široká cca 5 cm výška opěrky rukou: cca 69 cm nohy: cca 40 x 25 mm rozměry ve složeném stavu: výška cca. 90 cm, šířka 59 cm, hloubka 15 cm nosnost: cca 110 kg extrémně lehké a velmi stabilní kvalitní textilie  2x1 zhotovené z 1 kusu materiál / barva: rám antracit, textil černý   Obsah balení: 1 x skládací polohovací křeslo ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé za skvělou cenu 2 356 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé Garthen na zahradu

Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 356 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344879 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé Zahradní židle a křesla
Cena zboží
2 356 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen DELUXE 40735 Zahradní skládací křeslo s podnožkou - černé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344879, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.