Info o Garthen Činkový set 35 Kg - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Činkový set 35 Kg Činky Garthen

Popis produktu: Činkový set 35 Kg - činka + závaží   Tato univerzální činka vám pomůže vypracovat pevné svaly a udržet se ve formě. Ideální pro každého, kdo nemá čas nebo chuť chodit do fitcentra, a přesto na sobě chce pracovat. S touto činkou můžete posilovat ruce, záda i břicho. Technická data: délka: 120 cm váha samotné SZ tyče: 7,5 kg délka tyče na závaží: 19 cm na každé straně Ø tyče: 31 mm závaží 1,25 kg, průměr: 18 cm, tloušťka: 3 cm závaží 2,5 kg, průměr: 22 cm, tloušťka: 4 cm závaží 5 kg, průměr: 26,5 cm, tloušťka: 5 cm materiálem je plast plněný cementovou náplní   Balení obsahuje: 3 x karton 1 x SZ tyč 2 x 1,25 kg závaží 2 x 2,5 kg závaží 4 x 5 kg závaží 2 x hvězdicové uzávěry    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Činkový set 35 Kg za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Činky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Činkový set 35 Kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Činkový set 35 Kg skvělá volba v kategorii Činky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Činkový set 35 Kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Činkový set 35 Kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Činkový set 35 Kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Činkový set 35 Kg Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Činkový set 35 Kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Činkový set 35 Kg Garthen na zahradu

Garthen Činkový set 35 Kg Činky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Činkový set 35 Kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Činkový set 35 Kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327310614 z výroby
- produkt je v kategorii Činky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Činkový set 35 Kg Činky
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Činky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Činkový set 35 Kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327310614, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.