Info o Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno Kulečník a příslušenství Garthen

Popis produktu: Kartáč na kulečníkové sukno, 21 cm x 6 cm Technické údaje: Délka: 21 cm Výška: 6 cm   Obsah balení: 1 x kartáč na kulečníkové sukno ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno za skvělou cenu 25 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečník a příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno skvělá volba v kategorii Kulečník a příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno Garthen na zahradu

Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno Kulečník a příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327901393 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečník a příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno Kulečník a příslušenství
Cena zboží
25 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečník a příslušenství Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Broos 70 Kartáč na kulečníkové sukno) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327901393, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.