Info o Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá Zahradní stolky Garthen

Popis produktu: Zahradní stůl s rovnými liniemi a vysokou funkčnostní. Rám je zhotoven z oceli a díky tomu velmi stabilní,  odolný vlivům počasí.Skleněná deska je z bezpečnostního skla.   Technické údaje: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměr desky stolu: délka cca 110 x šířka 60 x výška 72 cm s otvorem a záslepkou pro slunečník průměr otvoru pro slunečník: cca 4 cm barva rámu: šedá barva skla: čirá   Obsah balení:  zahradní stůl z oceli s bezpečnostním sklem a otvorem pro slunečník ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá za skvělou cenu 1 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá Garthen na zahradu

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344770 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá Zahradní stolky
Cena zboží
1 228 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344770, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.