Info o Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací - hodnocení a parametry

Informace: Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací Posilovací lavice Garthen

Popis produktu: Bench posilovací lavice - skládací Buďte fit s naší posilovací lavicí. Na lavici můžete trénovat jednotlivé svaly nebo celé svalové skupiny. Tato bench lavice je vhodná jak pro krátké, tak i dlouhé činkové tyče. Lavice je vhodná pro domácí využití i díky své skladnsoti, lavici můžete během chvíle složit. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Technické údaje: Délka: 105 cm Šířka: 68 cm Výška: 116 cm Rozložené rozměry: Délka: 30cm Šířka: 68 cm Výška: 120 cm Lůžko: Výška sedáku: 44 cm Rozměry: L: 105 cm x W: 26 cm Tloušťka podložky: 5 cm vybavení: Stojánková tyč pro barbecue: nastavitelná třícestná Šířka mezi rameny: 55 cm Pryžová zátka proti uklouznutí Nosnost: 120 kg Hmotnost produktu: přibližně 20 kg   Obsah balení: 1x skládací lavice na bench 1x ilustrovaná montážní příručka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací za skvělou cenu 1 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Posilovací lavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací skvělá volba v kategorii Posilovací lavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací Garthen na zahradu

Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací Posilovací lavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327312045 z výroby
- produkt je v kategorii Posilovací lavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací Posilovací lavice
Cena zboží
1 699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Posilovací lavice Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen Bench 6131 Posilovací lavice - skládací) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327312045, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.