Info o Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho - hodnocení a parametry

Informace: Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho Posilovací stroje Garthen

Popis produktu: AB Trainer je ideální posilovací stroj, pokud se Vám nechce utrácet za posilovny nebo nemáte čas tam chodit. Stroj je skládací, takže ho uložíte kdekoli ve Vašem bytě. S tímto přístrojem můžete trénovat mnoho svalů - Vaše břicho, záda, hýždě, ruce a nohy. AB Trainer má 5 zátěžových úrovní, které si můžete nastavit dle svých fyzických schopností. Pro příjemnější a jistějí pocit během cvičení jsou opěrky pro kolena a ruce opatřeny polstrováním.   Technické údaje: rozměry rozloženého stroje: D 105 x Š 36 x H 66 - 82 cm rozměry složeného stroje: D 105 x Š 36 x H 18 cm barva rámu: černě lakované polstrované opěrky pro kolena a ruce 5 výškově nastavitelných úrovní max. nosnost: 100 kg   Obsah balení:  1x posilovací stroj 1x měřící počítač ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho za skvělou cenu 1 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Posilovací stroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho skvělá volba v kategorii Posilovací stroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho Garthen na zahradu

Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho Posilovací stroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327311413 z výroby
- produkt je v kategorii Posilovací stroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho Posilovací stroje
Cena zboží
1 199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Posilovací stroje Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen AB Trainer 29872 Posilovací stroj nejen na břicho) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327311413, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.