Info o Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka - hodnocení a parametry

Informace: Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka Posilovací stroje Garthen

Popis produktu: Posilovač břišních svalů AB ROLLER + žíněnka Buďte fit a vypracujte si pevné břišní svaly z pohodlí vašeho domova! Tento posilovací stroj je vhodný k posílení horních i dolních břišních svalů. Větší komfort cvičení vám zajistí pohodlná podložka a pěnovou hmotou potažené rukojeti, díky nimž vám ruce nebudou klouzat. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 93 x 69 x 92 cm rozměry opěrky hlavy: 23 x 19 x 5 cm rozměry žíněnky: 87 x 43 cm polstrování: 2,5 cm barva: bílá/černá rukojeti potažené pěnovou hmotou   Obsah balení: 1 x posilovač břišních svalů 1 x žíněnka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka za skvělou cenu 861 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Posilovací stroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka skvělá volba v kategorii Posilovací stroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka Garthen na zahradu

Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka Posilovací stroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 861 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327311062 z výroby
- produkt je v kategorii Posilovací stroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka Posilovací stroje
Cena zboží
861 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Posilovací stroje Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen AB ROLLER 2 Posilovač břišních svalů + žíněnka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327311062, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Posilovací stroje - Zobrazit další produkty