Info o Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl Stoly na poker Garthen

Popis produktu: Profesionální rozkládací pokerový stůl Tento rozkládací hrací stůl je určen pro 8 hráčů. Můžete si na něm zahrát poker, ruletu, kostky nebo Black Jack. Stůl je velmi pevný a odolný. Jeho deska je pokryta trvanlivým zeleným mikrovláknem, které se netřepí, a okraj stolu je obložen širokým polstrováním, jež vám zajistí za dlouhých nocí při kartách větší pohodlí.  Stůl složíte a rozložíte velmi snadno během několika sekund. Techické údaje: Rozměry: 120 x 120 x 82 cm Hmotnost 26 kg Obsah balení: Skládací kulatý stůl s rámem z oceli Ruleta Krupiérské hrabičky 100 herních žetonů 5 kostek 2 balíčky karet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl za skvělou cenu 4 198 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl skvělá volba v kategorii Stoly na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl Garthen na zahradu

Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl Stoly na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 198 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327325601 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl Stoly na poker
Cena zboží
4 198 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stoly na poker Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 999 Profesionální rozkládací pokerový stůl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327325601, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.