Info o Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky Příslušenství k pokeru Garthen

Popis produktu: Míchačka karet Nebaví vás karty stále míchat v ruce? Máme pro vás řešení - míchačku karet. Určena pro 4 balíčky karet. Na 4 tužkové baterie, jednoduché ovládání. Jak na plastové karty, tak i na papírové. Baterie nejsou součástí balení.   Obsah balení: 1 x míchačka karet ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k pokeru na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky skvělá volba v kategorii Příslušenství k pokeru.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky Garthen na zahradu

Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky Příslušenství k pokeru Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327326103 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k pokeru


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky Příslušenství k pokeru
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k pokeru Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 982 Míchačka karet - pro 4 balíčky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327326103, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.