Info o Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Masivní a velmi těžký stojan na slunečníky z leštěné žuly s kombinací nerezové oceli. Díky přidaným válečkům na spodní straně a rukojetí po jedné straně hrany, nebude ani manipulace s tímto 60 kg podstavcem problémem. Deska má tloušťku cca 10 cm, průměr je cca 50 cm a hmotnost již uvedených 60 kg. Tento podstavec je určen pro slunečníky do průměru až 5 m a díky dvěma bočními šrouby je možné použití pro slunečníky s tyčí do max. šířky 50 mm.   Technické údaje: materiál: černá žula - leštěná, nerezová ocel tloušťka plátu: cca 10,5 cm průměr stojanu: cca 50 cm trubka: délka cca 29,3 cm, vnitřní průměr cca 5,5 cm hmotnost: 60 kg   Obsah balení: 1 x podstavec pro slunečníky vč. manipulačních koleček, rukojeti a kovové spony ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel za skvělou cenu 2 264 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel Garthen na zahradu

Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 264 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327358227 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
2 264 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 915 Masivní stojan na slunečníky 60 kg - žula/ocel) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327358227, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.