Info o Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Slunečník s klikou Garth - modrý, 4 m Stabilní a elegantní slunečník který má ideální odstín pro Vaši zahradu nebo terasu. Snadné roztažení a stažení díky klice. Ocelová hlavová spojka a otvor pro větrání pod špičkou zajišťují zvláštní stabilitu. Zahradní deštník je dodáván bez stojanu.  Slunečník lze demontovat a uložit, aby se ušetřilo místo. Vezměte prosím na vědomí, že slunečníkby měl být úplně suchý, než je zabalen, aby se zabránilo hnilobě. U tohoto slunečníku výrobce doporučuje stojan s hmotností nejméně 40 kg. Vhodný deštníkový stojan a ochranné kryty naleznete také v našem sortimentu. Technické údaje: Barevné pokrytí: modrá Materiál: Polyester 160 g / m² odolný proti hnilobě. Průměr slinečníku: 3,80 metrů Výška: cca 240 cm Výška kliky: cca 85 cm Ø trubka: 48 mm Ohýbatelné: ne Dvojdílná hliníková trubka potažená bílou, nerezovou Ocelová spojka hlavy, barva: bílá Obsah balení: 1 x Slunečník Podstavec není součástí balení! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m za skvělou cenu 2 208 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m Garthen na zahradu

Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327351105 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
2 208 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 910 Slunečník s klikou - modrý, 4 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327351105, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.