Info o Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks Svítidla Garthen

Popis produktu: Krásné solární osvětlení je vhodné pro osvětlení Vašich venkovních prostor, zkrášlí Vaše květinové záhony nebo zahradní cestičku. Díky solárnímu napájení Vás nemusí trápit připojení do elektrické zásuvky. Solární panel přes den nabije baterie, a jakmile se setmí, tak se osvětlení zapne. Osvětlení je také možné zapínat a vypínat ručně.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: 32 LED diod (4 v každém oblouku) barva: bílá délka: 70 cm rozestupy mezi oblouky: 20 cm 2 funkce: svícení, blikání materiál: plast doba svícení: až 8 hodin  (na plně nabitou baterii!)   Obsah balení: 8x oblouk vč. solárního panelu (1 solární panel s kabelem) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks za skvělou cenu 666 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks Garthen na zahradu

Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 666 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327339806 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks Svítidla
Cena zboží
666 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 904 Zahradní solární LED osvětlení oblouk - 8 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327339806, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.