Info o Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg Stolní fotbálky Garthen

Popis produktu: Tento kvalitní stolní fotbálek má tělo vyrobené z MDF (tvrzená dřevotřísková deska) a je vybaven čtyřmi výškově nastavitelnými nohami a držáky nápojů. Díky zkoseným rohům si můžete naplno užívat hru, aniž by vám míček uvíznul v rozích. Fotbálek složíte snadno sami do 60 minut. Je ideální do klubů či restaurací, ale i na chatu nebo do prostorných bytů a domů. Technické údaje: Celkové rozměry: d 139,5 x š 73,5 x v 90,5 cm Velikost hřiště: 118 x 68,5 cm Rozměry branky: 20,5 x 8,5 cm Tělo z MDF (tvrzená dřevotřísková deska) Tloušťka stěny: 25 mm Tloušťka pole: 16 mm Nohy: 9,5 x 9,5 cm Hmotnost: 75 kg Fotbalové hřiště s typickým označením Nivelační patky pro přesné vyvážení stolu (do 2 cm) Zkosené rohy Tyče - 16 mm, leštěná ocel Pogumované rukojeti   Obsah balení:   1 x stolní fotbal Professional Black Edition 4 x míč 4 x náhradní ložiska 6 x náhradní hráč 2 x držák na pití 1 x německý návod na montáž rozměr balení: 146 x 80 x 16 cm   Český manuál... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg za skvělou cenu 5 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní fotbálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg skvělá volba v kategorii Stolní fotbálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg Garthen na zahradu

Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg Stolní fotbálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327901775 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní fotbálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg Stolní fotbálky
Cena zboží
5 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 1 199 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stolní fotbálky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 82 Stolní fotbal Professional Black Edition 75 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327901775, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.