Info o Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Praktická moskytiéra s celkovou délkou 12 metrů se skládá z 2 x 6 metrů a je spojena zipy. Tato síť se připevní pásky na suchý zip (přibližně každých 30 cm 1 pásek), k horní konstrukci stanu. Je vhodná pro stany s rozměry 3 x 3 metry. Pro větší stany je nutné zakoupení více síťí. Moskytiéra vás spolehlivě ochrání před hmyzem.   Technická data: barva: černá celková délka: 12 metrů (rozdělena na 2 x 6 m - musí se spojit pomocí vchodových zipů) výška: 2 m   Obsah balení: 1 x Moskytiéra na zahradní párty stan 2 x 6  m - ČERNÁ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ za skvělou cenu 707 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ Garthen na zahradu

Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 707 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350498 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ Zahradní altány
Cena zboží
707 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 791 Moskytiéra na zahradní párty stan 3 x 3 m ČERNÁ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350498, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.