Info o Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Stojan na deštníky (čtvercový) - žula/nerezová ocel, 25 kg Stabilní a elegantní stojan na slunečníky z leštěné žuly v kombinaci s nerezem. Je vhodný pro slunečníky až do průměru 3 metry. Dodává se s 2 plastovými objímkami s vnitřním průměrem 39 a 50 mm pro uchycení slunečníku . Pomocí dvou šroubů se tyč uchytí do stojanu. Tento stojan je vhodný pro slunečníky s průměrem až 50 mm.Technické údaje: Rozměry podstavy stojanu: 50 x 50 cm Tloušťka: 4 cm Barva: šedá Rukojeť z nerezové oceli pro snadý transport Celková výška: 34 cm     Balení: Rozměry balení: 67 x 58 x 10 cm Hmotnost: 25 kg Stojan na deštníky - žula / nerezová ocel 1 x šroub / podložka 2 x plastový kroužek 1 x německý návod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg za skvělou cenu 1 264 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg Garthen na zahradu

Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 264 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327358142 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 264 Kč
Dostupnost
(Skladem) 02.04.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 770 Stojan na deštníky slunečníky žula/nerezová ocel 25 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327358142, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.