Info o Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Slunečník - champagne, 4 m Krásný osmiboký slunečník s 8 žebry a průměrem 3,80 m, téměř 4 metry. Víko je vyrobeno z polyesteru (160 g / m²). Stín má následující rozměry: výška: cca 240 cm, výška kliky: cca 85 cm, dvoudílná trubka s průměrem trubky 48 mm. U ruční kliky lze deštník velmi pohodlně napínat. Ocelová hlavová spojka a otvor pro větrání pod špičkou zajišťují zvláštní stabilitu. Zahradní deštník je dodáván bez stojanu. Vhodný deštníkový stojan a ochranné kryty naleznete také v našem sortimentu. Stálý deštník lze demontovat a uložit, aby se ušetřilo místo. Vezměte prosím na vědomí, že odstín by měl být úplně suchý, než je zabalen, aby se zabránilo líhnutí. U tuhoto slunečníku výrobce doporučuje podstavec s hmotností nejméně 40 kg. Vhodný deštníkový stojan a ochranné kryty naleznete také v našem sortimentu.  Technické údaje: Barevné pokrytí: písek / béžová Materiál: Polyester 160 g / m² odolný proti hnilobě. Průměr stínu: 3,80 metrů Výška: asi 240 cm Výška kliky: cca 85 cm Ø trubky: 48 mm Ohýbatelné: ne Dvojdílná hliníková trubka potažená bílou, nerezovou Ocelová spojka hlavy, barva: bílá Obsah balení: 1 x Slunečník - champagne, 4 m Bez podstavce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m za skvělou cenu 2 208 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m Garthen na zahradu

Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327351129 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
2 208 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 769 Slunečník - champagne, 4 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327351129, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.