Info o Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Tato krásná černá židle je vhodná na zahradu, balkon, terasu nebo i při kempování. U této hliníkové židle je možnost 7 nasavení opěradla. Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Vysoce kvalitní textilie je odolná vůči povětrnostním vlivům. Švy textilu jsou svařované. Díky materiál zajišťuje židle optimální ventilaci v oblasti pro sezení a opírání.   Technické údaje: velikost sedáku: 43 x 44 cm šířka židle: 53 cm výška opěradla: 65 cm výška sedáku: 43 cm výška opěrky od země: 68 cm materiál: textilie a lakovaný hliník nosnost: 100 kg rozměry cca: 105 x 53 x 65cm   Obsah balení: 14 x zahradní skládací židle - černá rozměr složené židle: 84 x 56 x 23 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá za skvělou cenu 3 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá Garthen na zahradu

Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025379981893 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
3 899 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 7353 Zahradní sada 4 skládací židle - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025379981893, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.