Info o Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený Zahradní grily Garthen

Popis produktu: Venkovní gril s netradičním designem je vhodný jak pro grilování na zahradě, terase či balkonu, tak i díky svým malým rozměrům na cestách. Tento retro stylový gril je také vhodný jako dárek - určitě potěší Vaše blízké! Gril je uzavíratelný, má dřevěné rukojeti a centrální větrnání. Upozornění! V grilu nikdy nezapalujte velký oheň! Gril by se mohl poškodit! Velkým ohněm se rozumí, takový, kdy se podpalový materiál dotýká stěn, nebo z krbu šlehají plameny.   Technické údaje: výška: 45 cm vnitřní průměr: 30 cm průměr grilovací plochy: 29 cm   Obsah balení: 1x částečně demontovaný gril ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený Garthen na zahradu

Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327999000 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený Zahradní grily
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 698 Zahradní mini gril kulatý zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327999000, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.