Info o Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá Ostatní fitness nářadí Garthen

Popis produktu: Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) - modrá Díky závaží na kotníky a zápěstí bude vaše cvičení mnohem intenzivnější, a tím i více efektivní. Vaše cesta k vysněné postavě a pevným svalům bude kratší a rychlejší. Závaží je vhodné zejména pro aerobní cvičení a běh. Technické údaje: Závaží na zápěstí : 500 g Závaží na kotníky: 1000 g Barva: modrá s černým okrajem Přezky na suchý zip Plněné pískem Obsah balení: 2 x 1000 g závaží 2 x 500 g závaží ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá za skvělou cenu 351 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá Garthen na zahradu

Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 351 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327309908 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
351 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 687 Závaží na nohy a ruce (kotníky a zápěstí) modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327309908, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.