Info o Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Svítidla Garthen

Popis produktu: Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Stylové zahradní osvětlení se solárním panelem vnese eleganci do Vaší zahrady jak v noci, tak i přes den. Toto solární osvětlení se automaticky zapne při setmění a očaruje Vás svým jemným světlem. Technické údaje: Doba svícení: cca 6 - 8 h 36 x studená bílá LED dioda Solární panel: 2V/110 MA Ni-Cd baterie (1.2V/500mAH) 2 funkce (blikající a nepřetržitý provoz) Výška: cca 78 cm Materiál: Plast   Obsah balení: 1 x květinový strom s 36 LED diodami Německý manuál  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody za skvělou cenu 669 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Garthen na zahradu

Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 669 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327339707 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody Svítidla
Cena zboží
669 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 684 Zahradní květinový strom s 36 LED diodami a solárním panelem bílé LED diody) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327339707, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.