Info o Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks Svítidla Garthen

Popis produktu: Sada solárních LED lamp, 10 ks Tyto solární lampy vyrobené z nerezové oceli vnesou eleganci do Vaší zahrady. Solární článek přeměňuje sluneční záření na elektřinu a nabíjí baterii během dne! Světelný senzor se automaticky zapne za soumraku. Doba svícení závisí na intenzitě slunečního záření.Tyto lampy jsou odolné vůči nárazu a povětrnostním vlivům. Technické údaje:• Délka: cca 67 cm (včetně bodce)• Délka špice: cca 16 cm • Hlava lampy: 6,5 x 5,5 cm (ovál)• Ø lampy: cca 5.5 cm• Délka skla: 10 cm• Baterie: 1.2V 600mAH Ni-MH • 1 bílá LED diodaObsah balení:• 10 x solární LED lampa z nerezové oceli• 1 x baterie (AAA)• Německý návod... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks za skvělou cenu 910 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks Garthen na zahradu

Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 910 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327266102 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks Svítidla
Cena zboží
910 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 662 Zahradní Sada solárních LED lamp, 10 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327266102, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.