Info o Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ Grily na dřevěné uhlí Garthen

Popis produktu: Gril lze použít pro grilování, uzení, pomalé vaření nebo dokonce pečení. Protipožární mísu v dolní oblasti lze použít pro přímé nebo nepřímé grilování. Prostřednictvím boční klapky lze doplnit dřevo nebo uhlí. S táhly a hákem na maso můžete grilované jídlo udit za studena nebo tepla. Odkapávací miska může být naplněna vodou nebo pískem a zabraňuje odkapávání tuku na uhlí. Pokud nechcete zrovna grilovat, můžete nechat oheň plápolat v misce. Gril je možné použít jako terasový krb. Před prvním použitím BBQ grilu nejdříve pečlivě vypalte gril bez jídla. Tím se odstraní zbytky z výroby a nečistoty a uhlí se připraví k použití. Technické údaje: rozměry: 92 x 57 cm materiál: ocelový plech tloušťka plechu: 0,8 mm povrchová úprava: žáruvzdorný černý lak držadla pro zaháknutí: šířka rukojeti 11cm oteplovací kroužek: 35 x 18 cm miska na vodu: 45 x 8 cm kapacita misky na vodu: cca 6 l grilovací táhla: 51cm, háčky cca 10 cm víko: 55 cm termostat: až do teploty 320 ° C topivo: uhlí, dřevěné uhlí, dřevo  Obsah balení: 1 x grilovací sud (3 ks) 1 x víko 2 x rukojeť 1 x požární mísa s tepelným ochranným plechem 1 x ohřívací kroužek 1 x držák na misku na vodu 1 x nádoba na vodu 1 x grilovací táhla 4 x háky na maso 1 x grilovací rošt montážní materiál a pokyny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ za skvělou cenu 5 092 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ Garthen na zahradu

Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 092 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
5 092 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.11.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 63945 Zahradní grilovací sud BBQ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.