Info o Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry Chrliče a fontánové trysky Garthen

Popis produktu: Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevenými vědry Krásná zahradní dekorace ze dřeva dodá Vaší zahradě punc originality. Originální, cca 40 cm vysoká kašna rozzáří vaši zahradu. Skládá se ze dvou věder s průměrem 44 cm a 29 cm.   Technické údaje: celková výška: cca 40 cm rozměry velkého vědra: Ø 44 cm / 22 cm rozměry malého vědra: Ø 29 cm / 18 cm tloušťka stěny: 1,50 cm délka napájecího kabelu: cca 1,70 m čerpadlo : 22 do 240 V - 50 Hz 11 Watt IPX8   Obsah balení: 1 x zahradní kašna - částečně demontovaná 1 x vodní čerpadlo ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry za skvělou cenu 1 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Chrliče a fontánové trysky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry skvělá volba v kategorii Chrliče a fontánové trysky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry Garthen na zahradu

Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry Chrliče a fontánové trysky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350603 z výroby
- produkt je v kategorii Chrliče a fontánové trysky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry Chrliče a fontánové trysky
Cena zboží
1 399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Chrliče a fontánové trysky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 633 Zahradní kašna - fontána se dvěma dřevěnými vědry) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350603, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.